برگزاری ضیافت

برای برگزاری هرچه بهتر ضیافت ها از قبیل ( انواع سالگرد و دور همی ، مراسم های افطاردهی ، ولیمه و غیره ) باغ تالار کوروش تمهیدات خاصی را در نظر گرفته است تا پذیرای مهمانان به بهترین شکل ممکن باشد و شبی به یاد ماندنی در ذهن شما و مهمان های عزیزتان به یادگار بگذارد. استفاده از دسر های خاص، فینگر فود ها، انواع پیش غذا ها، هشت مدل منوی غذایی متفاوت و نوشیدنی ها به همراهی تیمی مجرب به منظور پذیرایی بی نقص از مهمانان، توسط مجموعه باغ تالار کوروش، می تواند مراسم های شما را به بهترین شکل ممکن به انجام رساند.

گل آرایی و شمع آرایی تشریفات افطار

ایجاد فضای معنوی و روحانی جهت برگزاری مراسم افطار دهی و ولیمه ، با استفاده از شمع آرایی و گل آرایی خاص و طراحی و دیزاین دکوراسیون داخلی فضای تالار، توسط تیم حرفه ای کوروش به زیبایی تمام انجام شده است. و پخش موسیقی لایت و صوت گوش نواز قرآن بنا به درخواست کارفرما از برنامه های در نظر گرفته شده برای تشریفات افطاری و ولیمه در باغ تالار کوروش می باشد.

رزرو باغ تالار کوروش

برگزاری هر مراسمی، از جمله مراسم های افطاردهی و ولیمه، دارای یکسری حواشی از جمله پذیرایی خوب، شام دهی در زمان مناسب و کیفیت مواد مورد استفاده می باشد. شما برای رهایی از این دغدغه ها می توانید با انتخاب باغ تالار کوروش جهت پذیرایی خوب و آبرومندانه از مهمان هایتان، آسوده خاطر شوید. باغ تالار کوروش با داشتن سالنی مجهز به تمامی تجهیزات و امکانات مورد نیاز همچنین گردآوری تیمی مجرب آماده میزبانی گرم از مهمان های شما جهت برگزاری ضیافت ها از قبیل ( انواع سالگرد و دور همی ، مراسم های افطاردهی ، ولیمه و غیره ) همراه با منو های متنوع انواع دسر و غذا ها می باشد.  شما عزیزان به منظور رزرو سالن برای برپایی ضیافت، افطاردهی و ولیمه می توانید با کارشناسان تماس حاصل فرمایید.

اسکرول به بالا