برگزاری سمینار

امروزه تشریفات و مجالس مختلف، رنگ و لعابی متفاوتی نسبت به گذشته پیدا کرده است. برگزاری سمینار، همایش، کارگاه آموزشی و مراسمات سازمانی برای افراد عادی می تواند مشکلات زیادی را به همراه داشته باشد. کسانی که می خواهند سمینار و همایش برگزار نمایند علاوه بر دغدغه های مراسم، مشغله‌های ذهنی متفاوتی دارند، و این باعث می شود که از کیفیت مراسم کاسته شود. باغ تالار کوروش به عنوان برگزار کننده انواع مراسمات سازمانی و سمینار، آماده است؛ مراسمی باشکوه و در شان و شخصیت سازمان و برند شما برگزار نماید.

چرا باغ تالار کوروش

باغ تالار کوروش به عنوان برگزارکننده مراسمات و سمینارهای سازمانی و همایش، فعالیت ویژه ای را انجام می‌دهد؛ که شامل خدمات مختلفی می‌باشد. از فعالیت های باغ تالار کوروش می توان به : نور پردازی و ایجاد جلوه‌هایی زیبا با استفاده از افکت های متفاوت، تزئینات و زیباسازی سالن، عکس‌برداری و فیلم‌برداری حرفه‌ ای از سمینار و ثبت تمامی لحظات به بهترین شکل ممکن اشاره کرد. باغ تالار کوروش با داشتن سالنی مجهز به دیتاپروژکتور سقفی ، صفحات نمایش و سیستم های سمعی بصری پاسخگو تمامی خواسته های شما می باشد. همچنین با به همراه داشتن تیمی مجرب آماده میزبانی گرم از مهمان های شما جهت برگزاری انواع سمینار ها از قبیل ( جلسات و ایونت های اداری و کاری ، کنگره و همایش های داخلی و خارجی و برپایی جلسات مختصر ) در فضایی آرام و صمیمی می باشد.

رزرو باغ تالار کوروش

باغ تالار کوروش با سابقه‌ای درخشان و چند ساله خود، می‌تواند برگزاری سمینار و همایش های شما را به عهده بگیرد؛ و مراسم شما را به بهترین شکل ممکن و با خدمات عالی برگزار نماید. شما می‌توانید با کمترین هزینه از امکانات و تجهیزات مجموعه ما استفاده نمایید، تا سمیناری عالی برگزار نمایید. شما عزیزان برای رزرو باغ تالار کوروش جهت برگزاری سمینار، همایش، کارگاه آموزشی و مراسمات سازمانی و مشاوره گرفتن، می توانید با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید.

اسکرول به بالا