برگزاری جشن

همه ی ما دوست داریم، جشن های خود را به بهترین شکل ممکن برگزار نماییم. نکته ای که در برگزاری جشن ها به ویژه جشن عروسی، اهمیت دارد؛ این است که به همگان خوش گذشته باشد، به گونه ای که تا مدت‌ها درباره جشن عروسی شما صحبت نمایند. شما با برگزاری جشن های خود از قبیل ( بله برون و حنا بندان ، نامزدی عقد و عروسی، جشن خصوصی ، عقد تشریفاتی ) در باغ تالار کوروش این فرصت ویژه را پیدا می نمایید، تا با پذیرایی گرم از مهمانان شما توسط پرسنل مجرب ما، تجربه ای فراموش نشدنی برای خود و مهمان هایتان رقم بزنید.

انتخاب باغ تالار کوروش

فاکتور های فراوانی می تواند در انتخاب یک تالار خوب سهیم باشند، که از مهم ترین آن ها می توان به هزینه برگزاری جشن، محیط و فضای سالن، نورپردازی سالن، داشتن پارکینگ اختصاصی، جایگاه زیبا برای عروس و داماد و اتاق ویژه عقد اشاره کرد، که همگی در تالار مجلل کوروش به بهترین شکل ممکن کار شده است. در مورد هزینه برگزاری جشن ها در باغ تالار کوروش، سعی شده است با قیمتی مناسب به زوجین جوان کمک شود. محیط و فضای داخلی تالار و دکوراسیون سالن به گونه ای کار شده است که مهمانان پس از ورود در آن احساس راحتی کنند، نور پردازی ویژه و تزئین سالن با گل های زیبا توسط تیم حرفه ای ما همگی کمک می نماید تا شما شبی فراموش نشدنی داشته باشید.

رزرو باغ تالار کوروش

باغ تالار کوروش با داشتن سالنی با ظرفیت 600 نفر و قرار گیری در یک منطقه آرام و امن از نظر تردد و همچین به همراه داشتن پارکینگی اختصاصی با گنجایش 250 دستگاه اتومبیل به منظور خدمات رسانی بهتر به شما و مهمان هایتان ، آماده میزبانی گرم از مهمان های شما عزیزان می باشد. شما عزیزان برای رزرو باغ تالار کوروش جهت برگزاری جشن های خود اعم از عروسی، بله برون و حنا بندان ، نامزدی عقد و مشاوره گرفتن با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید.

اسکرول به بالا