برگزاری ترحیم

غم از دست دادن عزیزان تجربه ای سخت و فراموش نشدنی در بین همه ی ما می باشد ، تیم باغ تالار کوروش در سوگ عزیزانتان در کنار شما می باشد ، تا با برگزاری مراسمی آبرومندانه خیال شما را آسوده خاطر فرماید. مجموعه کوروش با داشتن تیمی مجرب آماده پذیرائی، طراحی و دیزاین مراسم ترحیم ( همانند شمع آرایی و گل آرایی و …  ) شما می باشد.

چرا باغ تالار کوروش

باغ تالار کوروش همان تالاری می باشد که می تواند، غم و اندوه شما را با پذیرایی شایسته از هم دردانتان تسکین دهد. با پذیرایی عالی که وظیفه ماست شما را در آغوش خواهیم گرفت و تسلیت خواهیم گفت. شما با انتخاب باغ تالار کوروش می توانید با خیالی آسوده، کار پذیرایی و خدمات رسانی به مهمان هایتان را بما واگزار نمایید، تا تیم مجرب ما مراسمی عالی در شان عزیز از دست رفته شما برگزار نماید. از آنجا که بسیاری از عزیزان نگران جای پارکینگ خود هستند و به عنوان یک دغدغه بزرگ برای آن ها  محسوب می شود، لازم به ذکر می باشد که باغ تالار کوروش با دارا بودن پارکینگ بزرگ و اختصاصی، با ظرفیت 300 دستگاه اتومبیل، نگرانی و اضطراب شما عزیزان را در این زمینه کاملاً رفع نموده است، و شما نگرانی ای بابت این موضوع نخواهید داشت.

رزرو باغ تالار کوروش

باغ تالار کوروش با سابقه‌ای درخشان و چند ساله خود، می‌تواند مراسم ترحیم، سوم، چهلم و سالگرد عزیزان شما را به عهده بگیرد؛ و مراسم ترحیم شما را به بهترین شکل ممکن و با خدمات عالی برگزار نماید. شما می‌توانید با کمترین هزینه از امکانات و تجهیزات مجموعه ما استفاده نمایید، تا مراسم سوگواری آبرومندانه ای برگزار نمایید. شما عزیزان برای رزرو باغ تالار کوروش جهت برگزاری مراسم ترحیم، سوم، چهلم و سالگرد، می توانید با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید.

اسکرول به بالا