باغ تالار در شهر قدس

برگزاری هر مراسی، معمولا با یکسری حواشی همراه بوده است؛ همه ی ما علاقه مند این هستیم تا مراسم های خود را به بهترین شکل ممکن برگزار نماییم. اگر شما ساکن شهر قدس می باشید، و به دنبال رزرو باغ تالار در شهر قدس، به منظور برگزاری جشن های خود هستید، و همچنین دوست دارید مراسم خود اعم از جشن عروسی،بله بران، حنابندان و غیره را به بهترین شکل ممکن برگزار نمایید؛ مجموعه باغ تالار کوروش آماده برگزاری انواع جشن های شما به بهترین شکل ممکن و رقم زدن تجربه ای فراموش نشدنی برای شما عزیزان می باشد.

برگزاری مراسم در باغ تالار کوروش

اگر شما قصد دارید که مراسم خود را در داخل یک باغ تالار شیک و لاکچری برگزار نمایید، می توانید باغ تالار کوروش را انتخاب نمایید. باغ تالار کوروش با داشتن سالنی به ظرفیت 600 نفر و به همراه داشتن تیمی مجرب، آماده پذیرایی ویژه از مهمانان شما عزیزان جهت برگزاری جشن عروسی، سالگرد و نامزدی و عقد می باشد. باغ تالار کروش همواره با بالا بردن خدمات خود در صدد این بوده است تا خدمت رسانی بهتری به مهمانان خود داشته باشد.

دکوراسیون و نمای داخلی تالار کوروش

داشتن یک دکوراسیون داخلی شیک و مجلل، اولین فاکتور در انتخاب یک باغ تالار می باشد. نورپردازی های زیبا، میز شام ویژه عروس و داماد، استفاده از ظروف غذایی لوکس، پرده های مد روز و غیره، همگی دست در دست هم داده اند تا از نظر دکوراسیون و نمای داخلی باغ تالار کوروش جزو بهترین باغ تالار  ها در غرب استان تهران شناخته شود. در ادامه قصد داریم شما را با خدمات ویژه باغ تالار کوروش آشنا نماییم، با ما همراه باشید.

خدمات باغ تالار کوروش

مهم ترین عامل برگزاری جشن ها به ویژه مراسم عروسی در باغ تالار، بحث خدمات رسانی و پذیرایی از مهمانان می باشد. خدمات ویژه باغ تالار کوروش برای رقم زدن شبی فراموش نشدنی به شرح زیر می باشد:

پذیرایی و غذا

بی شک یکی از مهمترین بخش های هر مراسمی، بخش پذیرایی می باشد؛ به ویژه در عروسی ها که پذیرایی از اهمیت خاصی برخوردار است.  چیزی که در پذیرایی عروسی مهم تر از بخش های دیگر است، شام عروسی می باشد. شام عروسی، مورد توجه اغلب مهمانان حاضر در مراسم عروسی است. بیشتر مهمانان انتظار یک شام خوشمزه در عروسی را دارند. یکی از مهم ترین فاکتورهایی که باعث می شود مهمانان بعد ها از آن عروسی به خوبی یاد کنند، کیفیت خوب شام عروسی است.

منو غذا

در مراسم های عروسی، مهمانان در هر رده ی سنی و با هر ذائقه ای حضور دارند. به همین دلیل منوی غذا را باید به نحوی انتخاب کنید که همه ی مهمانان بتوانند از خوردن آن لذت ببرند. در بسیاری از مراسم های عروسی، مهمانان از کیفیت غذا راضی نبوده اند، و دلیل آن متاسفانه بر می گردد به استفاده تالار های عروسی از مواد بی کیفیت برای کسب سود بیشتر، این اطمینان به شما عزیزان داده می شود که مواد مورد استفاده در غذا های کوروش، همگی از بهترین و تازه ترین مواد می باشد. همچنین این را هم باید گفت، باغ تالار کوروش با داشتن منو های غذایی متفاوت، دست شما را برای انتخاب منو غذایی مورد علاقه خود باز می گذارد.

پارکینگ اختصاصی

در برگزاری هر مراسمی، به ویژه جشن عروسی، این نگرانی برای مهمانان وجود دارد، که به موقع به مراسم عروسی حضور نیابند و همچنین جای پارک برای اتومبیل های خود پیدا نکنند. برای حل این مشکل، باغ تالار کوروش با داشتن پارکینگی بزرگ و اختصاصی با گنجایش 200 دستگاه اتومبیل و همچنین قرار گیری در مسیری کم ترافیک و امن، خیال مهمانان شما را از دیر رسیدن آسوده خاطر می نماید.

رزرو باغ تالار کوروش

اگر شما ساکن شهر قدس می باشید و به دنبال برگزاری جشن های خود اعم از عروسی، بله برون، عقد و غیره می باشید و این نگرانی در ذهن شما وجود دارد که در پذیرایی از مهمان ها، خاص برگزار شدن مراسم؛ کم و کاستی صورت نگیرد، مراسم ها و جشن خود را به تیم حرفه ای کوروش بسپارید تا ما خیال شما را آسوده خاطر نماییم و یک خاطره ماندگار از ما به یادگار داشته باشید. برای رزرو باغ تالار کوروش شما عزیزان می توانید با کارشناسان ما تماس حاصل نمایید.

اسکرول به بالا