باغ تالار در تهران | باغ تالار کوروش

باغ تالار در تهران

برگزاری هر جشنی به ویژه مراسم عروسی، نیازمند تیمی مجرب و انتخاب یک باغ تالار مناسب جهت برگزاری با شکوه مراسم عروسی می باشد. اگر به دنبال باغ تالار در تهران هستید تا مراسم خود را با شکوه برگزار نمایید، تالار کوروش می تواند بهترین انتخاب شما باشد. باغ تالار کوروش در تهران با داشتن سالنی مجلل و شیک، در محیطی زیبا و به همراه داشتن تیمی مجرب آماده پذیرایی از مهمانان شما به بهترین شکل ممکن می باشد. شما علاوه بر مراسم عروسی می توانید در باغ تالار کوروش انواع جشن های خود را نظیر  بله برون و حنا بندان ، نامزدی عقد و عروسی، جشن خصوصی و عقد تشریفاتی را در باغ تالار کوروش به بهترین شکل ممکن برگزار نمایید و تجربه ای خوب از باغ تالار کوروش به یادگار داشته باشید.

فضای داخلی و دکوراسیون تالار کوروش

زمانی که ما قصد داریم برای مراسم خود باغ تالاری را در نظر بگیریم، مطمئنا به دنبال باغ تالاری هستیم که دارای فضای دخلی و دکوراسیون زیبایی باشد. در مورد فضا و دکوراسیون داخلی باغ تالار کورووش باید گفت، با الهام گرفتن از هنر ساخت بنا های پیشین سعی شده است، تا عروس و داماد در محیطی زیبا مراسم خود را برگزار نمایند و مهمانان پس از ورود به تالار در محیطی گرم ساعت های خوشی را سپری نمایند. همچین برای زیبا سازی بیشتر مجموعه سعی شده است که با استفاده از گچ بری های خاص و لوستر آرایی و گل آرایی، سقف ها، سالن ها و باغ را به زیبایی تمام تزئین نمایییم. به جرئت می توان گفت، باغ تالار کوروش با داشتن فضا و دکوراسیونی زیبا، یکی از بهترین باغ تالار ها در تهران می باشد.

باغ تالار در تهران

جشن عروسی

 

هر زوجی دوست دارد که در شب عروسی خود بهترین مراسم را برگزار نمایند و خود و مهمانان از مراسم جشن لذت ببرند. بعد از اتمام مراسم عروسی و شروع زندگی مشترک، همه ما دوست داریم فیلم ها و عکس های مراسم عروسی خود را مرور کنیم و یاد خاطرات شیرین را زنده نماییم پس انتخاب یک باغ تالار خوب می تواند اولین قدم در با شکوه برگزار کردن مراسم باشد.

خدمات باغ تالار کوروش

باغ تالار در تهران

پذیرایی و غذا

یکی از مهم ترین قسمت های هر مراسمی به ویژه عروسی، پذیرایی و شام دهی به مهمانان می باشد. متاسفانه بسیاری از باغ تالار ها برای این که سود بیشتری را کسب نمایند، غذایی بی کیفیت توضیع می نمایند و همچنین از سایر مواد غذایی، برنج، گوشت و میوه درجه 2 و 3 استفاده می نمایند. باغ تالار کوروش با ارائه چند منوی غذایی و استفاده از بهترین مواد غذایی همواره در تلاش بوده است در امر پذیرایی از مهمانان به صورت ویژه کار نماید.

اتاق عقد مجلل

یکی از مزیت های بزرگ هر باغ تالاری داشتن، اتاق عقد می باشد. ما در مجموعه کوروش با داشتن سالنی مجلل با گنجایش 60 نفر آماده پذیرایی از مهمانان شما و برگزاری جشن ویژه برای شما عزیزان می باشیم. اتاق عقد کوروش با داشتن فضایی متفاوت و خاص مناسب برای عکس برداری های حرفه ای می باشد.

باغ تالار کوروش

تیم تشریفات کوروش

شما با انتخاب باغ تالار کوروش می توانید از تیم مجرب ما استفاده نمایید و با خیال راحت 0 تا 100 مراسم خود را بما بسپارید. همواره یکی از مسائل مهم در جشن عروسی، نحوه پذیرایی از مهمانان می باشد. تیم تشریفاتی کوروش با برنامه ریزی دقیق و مدیریت مراسم شما، مهم‌ترین شب زندگی شما را با شکوه و به یاد ماندنی برگزار می‌کند.

برگزاری جشن عروسی در تهران

اگر قصد این را دارید که مراسم خود را با شکوه برگزار نمایید و به دنبال یک باغ تالار مناسب هستید تا علاوه بر این که هزینه معقولی پرداخت نمایید، از امکانات ویژه باغ تالار هم باغ و سالن ( با ظرفیت 250 الی 600 ) استفاده نمایید، می توانید جهت رزرو باغ تالار با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید.

اسکرول به بالا