باغ تالار در اندیشه

برگزاری جشن عروسی و داشتن شبی فراموش نشدنی، آرزوی هر جوانی، به خصوص دختر خانوم ها می باشد. اگر شما به دنبال رزرو باغ تالار در اندیشه هستید و همچنین دوست دارید، که مراسمی با شکوه، و پذیرایی عالی از مهمانان خود داشته باشید، باغ تالار کوروش آماده پذیرایی گرم از مهمانان شما و رقم زدن شبی خاطره انگیز برای شما عزیزان می باشد. شما عزیزان علاوه بر برگزاری انواع جشن ها اعم از بله بران، حنا بندان و عقد تشریفاتی می توانید سایر مراسم های خود را همانند سمینار و ضیافت های خود را در باغ تالار کوروش برگزار نمایید. باغ تالار کوروش با ارائه خدمات ویژه در صدد این هست که جشن عروسی شما را با شکوه برگزار نماید.

خدمات باغ تالار کوروش

در انتخاب یک باغ تالار خوب، همواره خدماتی که یک باغ تالار، به عروس و داماد اهدا می نماید، مهم می باشد. به جرئت می توان گفت که خدمات باغ تالار کوروش ( پذیرایی و غذا، اتاق عقد مجلل، میز شام عروسی، آتلیه عکاسی ،پارکینگ ) در بالاترین رده کیفی می باشد. شما با انتخاب باغ تالار کوروش، بدون هیچ نگرانی می توانید از جشن عروسی خود لذت ببرید و تمامی کار های پذیرایی را به تیم مجرب ما بسپارید. شما عزیزان با پرداخت هزینه ای معقول می توانید از خدمات ویژه ما استفاده نمایید. 

باغ تالار کوروش

دکوراسیون و نمای داخلی تالار کوروش

یکی از اصلی ترین حسن هایی که یک باغ تالار باید داشته باشد، نمای داخلی و دکوراسیون آن می باشد. باغ تالار کوروش با استفاده از پرده و رومیزی های مرغوب، شمع آرایی، گل آرایی ،لوستر آرایی و ظروف پذیرایی لاکچری، فضایی زیبا و خاص بر اساس دیزاین تیم مجرب خود برای مهمانان تدارک دیده است تا آن ها پس از ورود به باغ تالار کوروش احساس راحتی نمایند. شما می توانید بسته به نوع فصل از سالن و یا باغ مجموعه استفاده نمایید و در هر دو محیط زیبا ترین عکس ها و فیلم ها را از مراسم عروسی خود تدارک ببینید.

خدمات باغ تالار کوروش

پذیرایی و غذا

یکی از مسائل، همواره مورد بحث در شب عروسی نوع پذیرایی از مهمان و شام می باشد. بعضی از تالار های عروسی برای این که سود بیشتری دریافت نمایند، متاسفانه از مواد غذایی بی کیفیت استفاده می نمایند، که باعث می شود مهمانان از شام عروسی راضی نباشند و بعد ها به شما انتقاد نمایند. باغ تالار کوروش برای این که از این قبیل مشکلات پیش نیاید، با داشتن منو های غذایی مختلف و استفاده از بهترین مواد غذایی، میوه و نوشیدنی خیال شما را راحت می نماید.

اتاق عقد مجلل

اگر شما دوست داشته باشید که مراسم عقد خود را در کنار عروسی خود برگزار نمایید، یا قبلا مراسم عقد را به صورت ساده برگزار کرده اید و می خواهید عقد تشریفاتی مفصلی برگزار نمایید؛ باید گفت باغ تالار کوروش با داشتن اتاق عقدی مجلل همراه با دکوراسیون عالی با ظرفیت 60 نفر آماده برگزاری با شکوه جشن شما می باشد. برگزاری مراسم عقد در کنار مراسم عروسی می تواند به خاص تر برگزار کردن مراسم شما کمک کند علاوه بر آن اقتصادی تر برای شما عزیزان می باشد.

باغ تالار کوروش

میز شام عروسی

در شب عروسی، عروس و داماد در مرکز توجه هستند، و دائما از آن ها عکس گرفته می شود. ما برای پذیرایی از زوجین جوان برنامه خاصی تدارک دیده ایم. عروس و داماد می توانند در فضایی آرام و لاکچری، که با تزئینات خلاقانه و گل آرایی تزئین شده است شام خود را میل نمایند. زوج جوان می توانند چند غذا و نوشیدنی را سرو نمایند . تیم مجرب باغ تالار کوروش خیال شما را بابت پذیرایی ویژه از تازه عروس و داماد راحت می نماید.

آتلیه عکاسی

برای ثبت اتفاقات خوب در هر جشنی به خصوص جشن عروسی، باید از فیلم برداران و عکاسان حرفه ای دعوت شود. همه ی ما دوست داریم سال های بعد با دیدن فیلم عروسی و عکس هایی که به یادگار گرفته شده است خاطرات خود را زنده نماییم. به همین منظور باغ تالار کوروش با داشتن آتلیه عکاسی اختصاصی و گردآوری تیمی از عکاسان ماهر خانوم و آقا آماده ثبت تک تک لحظات خوب شما می باشد.

باغ تالار کوروش در ملارد

پارکینگ مخصوص

یکی از امتیاز های بزرگ هر باغ تالاری قرار گیری در منطقه ای آرام از نظر تردد و داشتن پارکینگ اختصاصی می باشد. باغ تالار کوروش با قرارگیری در منطقه ای آرام، از نظر تردد و ترافیک، خیال شما را از دیر رسیدن مهمان هایتان راحت می نماید. علاوه بر این باغ تالار کوروش با داشتن پارکینگی اختصاصی با گنجایش 200 اتومبیل، دغدغه ای برای پارک اتومبیل های مهمان های شما نمی گذارد. مهمانان شما اگر دیر هم برسند می توانند به راحتی در پارکینگ اختصاصی کوروش جای پارک پیدا نمایند.

گل و ماشین عروس

یکی از موارد مهم در مراسم های عروسی، تزئین ماشین عروس و داماد می باشد چرا که شما در شب عروسی خود مرکزه دید همگان و مهمان هایتان خود هستید. نکته ای که در تزئین ماشین عروس و داماد مهم می باشد این است که، فرقی نمی کند که ماشین انتخابی شما چه باشد مهم این می باشد تزئین ماشین شما به درستی و زیبایی تمام کار شده باشد. بسیاری از افراد برای تزئین ماشین عروس خود هزینه های زیادی را پرداخت می نمایند که در نهایت ماشین طراحی شده تفاوت زیادی با آنچه که می خواستند دارد. اگر به دنبال این هستید ماشین عروسی خود را به صورت حرفه ای تزئین نمایید می توانید این کار را به طراحان خوش سلیقه باغ تالار  کوروش در اندیشه بسپارید.

باغ تالار کوروش در اندیشه

رزرو باغ تالار کوروش

باغ تالار کوروش با سابقه چندین ساله خود در برگزاری انواع جشن، عروسی، عقد، بله بران و سایر جشن ها همواره سعی کرده است، تجربه ای خوب در ذهن مهمان های خود بگذارد. برگزاری هر جشنی، آن هم به بهترین شکل ممکن، نیازمند تیمی متخصص می باشد. مجموعه باغ تالار کوروش با داشتن پرسنلی مجرب، آماده برگزاری مراسمی دقیق و با شکوه برای شما عزیزان می باشد. شما عزیزان برای رزرو باغ تالار در اندیشه، و هرگونه سوال می توانید با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید.

اسکرول به بالا